O nas

Jesteśmy ekspertami w procesie rozwoju organizacji.

Nasz wiodący obszar działalności to Human Resources.

W partnerstwie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów.

Nasze główne wartości to profesjonalizm, partnerstwo i odpowiedzialność.

Jesteśmy przekonani, że kluczowym czynnikiem decydującym o rozwoju firmy są ludzie, dlatego wspieramy przedsiębiorców w budowaniu efektywnych zespołów pracowniczych.

Pomagamy rozwijać biznes i dobieramy w tym celu optymalne narzędzia, dlatego naszym Klientom możemy oferować usługi na najwyższym poziomie w zakresie:

  • Doradztwa strategicznego i personalnego – z uwzględnieniem jasno określonych celów biznesowych możliwych do osiągnięcia w wyznaczonym okresie i przy zdefiniowanych zasobach wewnętrznych firmy.
  • Działań rozwojowych – z uwzględnieniem badań i analiz personalnych, badań potrzeb szkoleniowych, realizacji projektów szkoleniowo – rozwojowych i ewaluacji efektywności.
  • Rekrutacji – z uwzględnieniem analizy potrzeb pracodawcy, opracowaniem całej dokumentacji niezbędnej w procesie, wyszukaniem najlepszych kandydatów i przygotowaniem wstępnych spotkań.

Z uwagą i zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania, tak aby realizowany przez nas proces rozwojowy zmierzający do wdrożenia zmiany nie powodował dodatkowych komplikacji w codziennym funkcjonowaniu Firmy.

Każdy z tych elementów ma ogromne znaczenie dla sukcesu wdrażanej zmiany, bo należy pamiętać, że nawet najprostsze działanie powinno mieć na celu wprowadzenie Organizacji na wyższy poziom.

Mamy wiedzę, umiejętności i doświadczenie, dzięki którym współpraca z nami po prostu się opłaca.

Klientom zapewniamy również kompleksową obsługę biznesową, realizowaną w ramach platformy Goffice.pl, innowacyjnego projektu, który daje przedsiębiorcom możliwość całościowego outsourcingu administracji i zajęcia się tym, co potrafią najlepiej – swoim biznesem.

Praktyka, jaką zdobyliśmy na tym polu, umożliwia nam zaproponowanie Klientom kompleksowej obsługi kadrowo – płacowej i księgowej.

Jesteśmy dumni z naszego rozwoju, dlatego możemy podzielić się zdobytym doświadczeniem.

Strona główna