Nasz zespół

Tomasz Nalewajko – Prezes Zarządu
Doświadczony przedsiębiorca, head hunter specjalizujący się w pozyskiwaniu kadry zarządzającej i specjalistów. Doradca biznesowy z wieloletnią praktyką, prowadzący programy doradcze m.in. w zakresie doboru i rozwoju pracowników, systemowych rozwiązań z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim, w tym związanych z procesami konsolidacji i przejęć kapitałowych, audytu i standaryzacji struktury personalnej firmy.

Małgorzata Ellwardt – Manager Działu Kadr i Plac
Absolwentka zarządzania finansami oraz studiów podyplomowych na kierunku Rachunkowości i Finansów. Ekspert obszaru kadr i płac. Wieloletnie doświadczenie zdobywała w firmach  produkcyjnych, handlowych oraz sektora BPO. Posiada umiejętności organizacji procesów rozliczeniowych na dużą skalę (organizacje do 4 000 pracowników) i doświadczenie w stosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Pasjonatka samokształcenia i nieustannego poszerzania wiedzy z  zakresu prawa pracy, systemu ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego i wielu innych dziedzin, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania działów personalnych.

Magdalena KapustaGłówny Specjalista w Obszarze Księgowości
Absolwentka Wydziału Ekonomii i Wydziału Zarządzania ze specjalnością  Rachunkowość  Uniwersytetu Gdańskiego, a także studiów podyplomowych „Mechanizmy funkcjonowania strefy euro”.  Doświadczenie zdobywała w przedsiębiorstwach usługowych i produkcyjnych o złożonych profilach działalności. Swoje kwalifikacje zawodowe rozwija poprzez systematyczne szkolenia, a nowo nabytą i uzupełnioną wiedzę  wykorzystuje podnosząc jakość obsługi klientów.