Sprzedawca Elektronarzędzi

Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz

narzędzia, wiertła na białym tle

Firma Human Focus Sp. z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 7910 i od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne swoim Klientom. Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA ELEKTRONARZĘDZI

Obsługa sprzedaży, branża elektronarzędziowa

Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz

Główne obowiązki:

  • obsługa klientów salonu sprzedaży
  • doradztwo w doborze optymalnego rozwiązania
  • przygotowywanie ofert
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja celów sprzedażowych

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi komputera (Pakiet MS Office, Excel)
  • kreatywność i zaangażowanie
  • samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie średnie, preferowane techniczne

Oferujemy:

  • umowa o pracę, cały etat
  • wynagrodzenie podstawowe 2900 zł brutto / m-c
  • atrakcyjna prowizja od wypracowanej marży
  • dodatki za dyżury sobotnie
  • samochód do celów służbowych
  • praca od poniedziałku do piątku (oraz co drugą sobotę w godzinach 10:00 – 13:00)
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres: rekrutacja@humanfocus.pl z dopiskiem Sprzedawca Elektronarzędzi.

Prosimy o dodanie stosownej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Human Focus Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Sprzedawca Elektronarzędzi (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

*Jak będą przetwarzane moje dane osobowe?