Doradca Techniczno – Handlowy

Miejsce pracy: cała Polska

Human Focus

Firma Human Focus Sp. z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 7910 i od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne.

Nasz Klient to wiodący, międzynarodowy producent, zajmujący się wytwarzaniem lakierów dla przemysłu związanego z obróbką drewna i materiałów drewnopodobnych. Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Miejsce pracy – do ustalenia – poszukujemy osób w całej Polsce

Kluczowe obowiązki:

  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Szybkie i skuteczne rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, logistycznych oraz handlowych obsługiwanych lub pozyskiwanych klientów
  • Współpraca z działem technicznym, udział w szkoleniach
  • Wykonywanie prób technicznych u klientów oraz testów wewnętrznych
  • Aktywne uczestnictwo w rozpatrywaniu reklamacji
  • Pozyskiwanie nowych i sprzedaż do obsługiwanych Klientów
  • Wizyty u klientów, budowanie długofalowych relacji
  • Obserwowanie działań konkurencji i przekazywanie informacji w tym zakresie do firmy

Wymagania:

  • Samodzielność i nastawienie na realizację celów
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • Determinacja i konsekwencja w działaniu
  • Skuteczność w sprzedaży technicznej B2B
  • Umiejętność sprzedaży do klienta biznesowego
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży przemysłowej będzie dodatkowym atutem
  • Rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja czasu pracy
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, otwartość i umiejętność aktywnego słuchania
  • Umiejętność współpracy i budowania długoterminowej relacji z klientem
  • Podstawowy zmysł techniczny, rozumienie procesów produkcyjnych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dużym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Możliwość rozwoju
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę

Osoby zainteresowane szczegółami i udziałem w procesie rekrutacji zapraszamy do kontaktu i aplikowania na adres: rekrutacja@humanfocus.pl z dopiskiem „Doradca Techniczno – Handlowy” w tytule wiadomości. Odpowiemy na każdą wiadomość.