Audytor instalacji fotowoltaicznych

Miejsce pracy: Polska Północna

Dla naszego klienta firmy działającej w branży fotowoltaicznej zajmującej się kompleksowym projektowaniem oraz montażem instalacji dla klientów indywidualnych oraz biznesowych poszukujemy kandydata na stanowisko:

AUDYTOR INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Lokalizacja: Polska północna, pomorskie, kujawsko-pomorskie

Kluczowe obowiązki:

  • Ocena możliwości montażu instalacji fotowoltaicznej na budynku oraz sposobu podłączenia do istniejącej instalacji elektrycznej
  • Określenie zakresu niezbędnych prac wraz z oszacowaniem potencjalnych kosztów instalacji fotowoltaicznych

Profil Kandydata:

  • średnie wykształcenie o profilu elektrycznym
  • Znajomość branży fotowoltaicznej oraz sposobów montażu instalacji fotowoltaicznych
  • Doświadczenie przy wykonywaniu instalacji elektrycznych w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych do miejsc realizowanych projektów

Oferujemy:

  • Szkolenia branżowe
  • Stabilne warunki zatrudnienia (2 modele współpracy) – wynagrodzenie bazowe 4.000 – 6.000 pln brutto + system motywacyjny
  • Narzędzia pracy tj. telefon służbowy, laptop, samochód służbowy (także do celów prywatnych)
  • Dynamiczną i interesującą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę z ludźmi którzy potrafią działać zespołowo

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane szczegółami i udziałem w procesie rekrutacji zapraszamy do kontaktu i aplikowania na adres: rekrutacja@humanfocus.pl z dopiskiem „Audytor instalacji fotowoltaicznych” w tytule wiadomości. Odpowiemy na każdą wiadomość.

Firma Human Focus Sp. z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 7910 i od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne.