Doradca techniczno-handlowy ds. instalacji fotowoltaicznych

Miejsce pracy: Cała Polska

Human Focus Praca

Dla naszego klienta – dużej firmy z branży fotowoltaicznej zajmującej się kompleksowym projektowaniem oraz montażem instalacji dla klientów indywidualnych oraz biznesowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY DS. INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

możliwe lokalizacje (dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie)

Zadania:

  • Sprzedaż i doradztwo w dziedzinie instalacji fotowoltaicznych
  • Aktywne pozyskiwanie klientów prywatnych i biznesowych
  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert
  • Realizacja celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży, preferowane praca w sprzedaży w branżach technicznych
  • Bardzo dobre umiejętności sprzedażowe
  • Zmysł techniczny, znajomość branży OZE
  • Nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania otwartych oraz trwałych relacji międzyludzkich
  • Znajomość oprogramowania Pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Pracę i rozwój w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Zatrudnienie – umowa o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie 2 elementowe – podstawa + prowizje od wielkości sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane szczegółami i udziałem w procesie rekrutacji zapraszamy do kontaktu i aplikowania na adres: rekrutacja@humanfocus.pl z dopiskiem „Doradca techniczno-handlowy ds.instalacji fotowoltaicznej + lokalizacja” w tytule wiadomości. Odpowiemy na każdą wiadomość.

Firma Human Focus Sp. z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 7910 i od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne.