Handlowiec – Wózki widłowe

Miejsce pracy: Trójmiasto

Human Focus

Firma Human Focus Sp. z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 7910 i od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne. Dla naszego klienta firmy zajmującej się dostarczaniem wózków widłowych na terenie Pomorza poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Branża – TSL

Miejsce pracy – Trójmiasto / Pomorze

Główne obowiązki:

Do Twoich obowiązków będzie należało pozyskiwanie Klientów i sprzedaż:
• Wózków widłowych różnych typów, nowych i używanych
• Usług wynajmu wózków widłowych

Wymagania:

Poszukujemy osoby uczciwej, systematycznej, którą cechuje wysoka inteligencja emocjonalna
Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia w pracy handlowca

OCZEKUJEMY:

• Zainteresowania potrzebami drugiej strony i umiejętności słuchania
• Bardzo dobrej komunikacji
• Nastawienia na realizację celów
• Zmysłu technicznego, ułatwiającego rozumienie zagadnień specjalistycznych
• Prawa jazy kategorii B
• Mile widziane osoby uprawiające sport amatorsko

Firma oferuje:

• Wdrożenie i naukę zawodu handlowca w bardzo dynamicznie rozwijającej się branży
• Samochód służbowy oraz inne narzędzia pracy
• Dostęp do dobrej oferty wózków nowych i używanych
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie dwuskładnikowe – podstawowe + prowizja od zrealizowanych sprzedaży

Zgoda na przetwarzanie danych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Human Focus sp. z o.o. w celu rekrutacji na stanowisko Handlowiec zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Informacja o administratorze:
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Human Focus Sp z o.o. z siedzibą w Gdyni Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania.