Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: okolice Trójmiasta

Firma Human Focus Sp. z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 7910 i od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne swoim Klientom. Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK PRODUKCJI

produkcja przemysłowa – wyposażenie wnętrz

Lokalizacja: okolice Trójmiasta

Wymagania:

• Doświadczenie w obszarze planowania i zarządzania produkcją
• Znajomość zasad organizacji procesu produkcji
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP
• Znajomość programu Excel
• Kreatywność, pomysłowość, innowacyjność
• Otwartość na nowe pomysły i rozwiązania
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Samodzielna i odpowiedzialna postawa
• Nastawienie na współpracę z innymi działami

Główne zadania:

Zarządzanie produkcją, w tym:
• Odpowiedzialność za proces produkcji
• Współpraca z działem handlowym
• Tworzenie planów produkcyjnych w oparciu o realizowane projekty
• Zarządzanie zasobami produkcyjnymi
• Optymalizacja procesów
• Sporządzanie harmonogramów, monitorowanie realizacji planów
• Wdrażanie nowych rozwiązań, proponowanie działań innowacyjnych

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
• stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
• realizację ciekawych projektów w niekorporacyjnym środowisku pracy
• możliwość realnego wpływu na proces produkcji i wdrażania autorskich pomysłów

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji zapraszamy do przesłania swojego CV na adres: rekrutacja@humanfocus.pl z dopiskiem „Kierownik Produkcji” (w tytule lub treści e-maila).