Project Manager

Miejsce pracy: Kaszuby

Human Focus

Dla naszego Klienta – Producenta mebli do przestrzeni komercyjnych, firmy realizującej projekty dla biur, hotelarstwa, sieci handlowych i dilerskich poszukujemy kandydatów na stanowisko

Wymagania:

  • doświadczenie w branży meblarskiej (wnętrza hoteli, sklepów, przestrzeni publicznej)
  • wykształcenie wyższe techniczne lub handlowo-techniczne, preferowane kierunki: handel, architektura, zarządzanie projektami lub pokrewne
  • znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (stopień B2)
  • znajomość programu do projektowania Mebli, np. pro100
  • doświadczenia min. 2 lata w prowadzeniu projektów handlowych
  • umiejętność komunikowania się oraz duża samodzielność w działaniach
  • prawo jazdy kat B

Obowiązki:

  • obsługa techniczno-handlowa projektów dotyczących wyposażenia obiektów użytkowych w meble zgodnie z projektem
  • analiza projektów i ich realizacji
  • kontrola budżetu projektu i jego harmonogramu
  • koordynacja działań pomiędzy ekipami wykonawczymi

Firma Oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości realizacji ciekawych projektów komercyjnych

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane szczegółami i udziałem w procesie rekrutacji zapraszamy do kontaktu i aplikowania na adres: rekrutacja@humanfocus.pl z dopiskiem „Project Manager” w tytule wiadomości. Odpowiemy na każdą wiadomość.

Firma Human Focus Sp. z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 7910 i od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne.