Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy: Gdańsk

praca
Nasz Klient – Firma zajmująca się dystrybucją materiałów,  serwisem urządzeń technicznych do swojej siedziby w Gdańsku poszukuje kandydatów/ek na stanowisko

Samodzielny/a Księgowy/a

Miejsce pracy – Gdańsk,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe / podyplomowe kierunkowe
  • Minimum 5 lat doświadczenia w pełnej księgowości
  • Praktyczna umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych
  • Doświadczenie we współpracy z instytucjami zewnętrznymi
  • Doświadczenie w naliczaniu płac
  • Wiedza z zakresu standardów rachunkowości, przepisów podatkowych, prawa pracy
  • Dobra znajomość programów Rewizor GT i Gratyfikant GT (warunek konieczny)
  • Dobra znajomość Excella

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz polityką spółki
  • Odpowiedzialność za terminowość rozliczeń podatkowych, sporządzanie deklaracji (VAT, PIT CIT, JPK)
  • Współpraca i reprezentowanie Spółki przed instytucjami zewnętrznymi (GUS, US, ZUS i inne)
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Weryfikacja, dekretacja i ewidencja dokumentów księgowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, dokonywanie odpisów amortyzacyjnych
  • Księgowanie dokumentów w systemie FK
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby spółki
  • Prowadzenie ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych
  • Naliczanie wynagrodzeń
  • Wdrożenie programu Gratyfikant GT

Pracodawca Oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę okres próbny
  • 6 000 PLN netto na okresie próbnym
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

Zgoda na przetwarzanie danych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Human Focus sp. z o.o. w celu rekrutacji na stanowisko Samodzielny Księgowy zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Informacja o administratorze:
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Human Focus Sp z o.o. z siedzibą w Gdyni Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania.