Samodzielna księgowa – praca kontraktowa

Miejsce pracy: Gdynia

Dołącz do naszego zespołu Human Focus Sp. z o.o. | Goffice.pl i zrealizuj ciekawy projekt! Poszukujemy samodzielnej księgowej (lub samodzielnego księgowego!).

Miejsce pracy – Gdynia,

Pracodawca – Human Focus Sp. z o.o. / Goffice.pl

Zadanie:

  • Weryfikacja kompletności i poprawności dokumentacji księgowej Spółki z o.o. w systemie
  • Czas pracy – 4 miesiące
  • Po realizacji zadania możliwość stałej pracy

Wymagania:

  • Minimum 10-letnie doświadczenie w pracy jako główny lub samodzielny księgowy w spółkach z o.o.
  • Bardzo dobra znajomość przepisów rachunkowości bilansowej oraz podatkowej
  • Bardzo dobra znajomość programu Symfonia FK
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń wielowalutowych
  • Doświadczenie w księgowaniu i rozliczaniu kontrahentów zagranicznych
  • Umiejętności analityczne i syntetyczne
  • Skrupulatność, wysokie nastawienie na szczegóły
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do realizowanego zadania
  • Zaplecze techniczne i systemowe
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazną atmosferę

Zgoda na przetwarzanie danych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Human Focus sp. z o.o. w celu rekrutacji na stanowisko Samodzielny Księgowy zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Informacja o administratorze:
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Human Focus Sp z o.o. z siedzibą w Gdyni Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania.