banner z napisem executive search utrzymany w niebieskiej kolorystyce

Executive search

Executive Search to proces rekrutacji managerów. Projekty te prowadzone są z zachowaniem pełnej dyskrecji, a pozyskiwani tą drogą fachowcy to specjaliści w swojej dziedzinie z istotną pozycją w branży.
 Executive Search to prowadzenie poszukiwań zgodnie z priorytetami pracodawcy, często dotyczy osób pełniących analogiczne funkcje w konkurencyjnych podmiotach.
Niektóre projekty obejmują poszukiwania poza branżą – poszukiwany jest przede bardzo dobry manager, który da nowe spojrzenie i pomysły na biznes.
Realizacja projektu to intensywny networking prowadzony w interesującym nas obszarze. Docieramy do najlepszych/najbardziej oczekiwanych managerów i w bezpośrednim kontakcie budujemy zainteresowanie ofertą.
Dalsze rozmowy prowadzone z wybranymi osobami, a ich celem jest weryfikacja kluczowych kompetencji, dotychczasowych dokonań oraz referencji kandydatów. Korzystamy również ze sprawdzonych narzędzi analitycznych. Klient otrzymuje od nas szczegółowy raport, który zawiera nasze rekomendacje. Są one wykorzystywane przy podejmowaniu ostatecznych decyzji.
Nasza usługa obejmuje gwarancję.

Znajdziemy dla Ciebie najlepszych managerów.

Zamów ofertę Powrót