Szkolenia

Czy wiesz, że 43,1% pracowników chce zmienić pracę z powodu braku perspektyw rozwoju?

Nasz zespół, to doświadczenie ponad 600 warsztatów wdrożeniowych i szkoleń, w których uczestniczyło prawie 8 tysięcy osób, co przekłada się na blisko 1400 dni i ponad 10 tysięcy godzin spędzonych na sali szkoleniowej. Pracę opieramy na bardzo ważnej dla nas zasadzie – dopasowujemy działania rozwojowe do rzeczywistych potrzeb Organizacji.

Najważniejsze obszary naszych szkoleń / warsztatów:

 

zarządzanieZarządzanie

Dzięki specjalistycznym szkoleniom z zarządzania Twoi managerowie staną się liderami gotowymi poprowadzić zespoły do sukcesu. Wyposaż ich w profesjonalne narzędzia, dzięki którym będą mogli sprawniej podejmować decyzje, czy skuteczniej rozliczać projekty i zadania.

Sprawdź

 

książka adresowaObsługa Klienta

Szkolenia dedykowane pracownikom, którzy mają kontakt z klientami: przedstawicielom handlowym, pracownikom recepcji, serwisu, działu reklamacji, czy doradcom klienta. Zakres merytoryczny i trenowane umiejętności zostaną dobrane specjalnie do potrzeb Twojego Zespołu.

Sprawdź

 

tarcza, cel, target

Sprzedaż i Negocjacje

Pozwól swoim pracownikom lepiej odpowiadać na potrzeby klientów i skutecznie finalizować transakcje. Nowe standardy sprzedaży i obsługi to szansa na wzrost efektywności i satysfakcji Twoich klientów.

Sprawdź

megafon, ludzieMarketing

Czy Twoja Firma potrzebuje przemyślanych kampanii i strategii marketingowych, skutecznego zarządzania produktem czy public relations na najwyższym poziomie? W naszej ofercie znajduje się szeroka tematyka szkoleń marketingowych, które pozwolą Twoim pracownikom jak najlepiej wykorzystać posiadane zasoby i zwiększyć efektywność podejmowanych działań.

Sprawdź

diagram, wzrostRozwój osobisty

Asertywność, kontakty z mediami, wzrost motywacji, a może panowanie nad stresem? Możliwości rozwoju osobistego są nieograniczone. Proponujemy indywidualne działania rozwojowe dla Ciebie i Twojego zespołu realizowane pod czujnym okiem doświadczonych ekspertów.

Sprawdź

 

 

Strona główna