Maciej Truchanowicz

“Firma pozyskała pracowników na różne stanowiska – kierownicze, handlowe i techniczne. Kandydaci zatrudnieni za pośrednictwem Human Focus wyróżniają się wysokimi kompetencjami i dobrym podejściem do swojej pracy.”

Maciej Rogowski

“Zespół Human Focus wykazał się wiedzą, doświadczeniem, biznesowym podejściem i kompleksowością prowadzonych działań (…). Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Human Focus jako rzetelnego partnera biznesowego. Z pewnością będą Państwo zadowoleni ze współpracy”.

Waldemar Śliwiński

“Mamy pewność, że nasz back office trafił w ręce profesjonalistów, a usługi są świadczone sprawnie i w terminie. Porozumiewamy się za pomocą nowoczesnych technologii, w tym poprzez aplikację Nozbe, co daje nam pewność, że nasze dane są zawsze bezpieczne”.

Grzegorz Kampert

“Opieka doświadczonych specjalistów pozwoliła na efektywną i bardzo satysfakcjonującą współpracę. Firma Human Focus z najwyższą starannością poszukiwała pracowników o dużym potencjale rozwoju, cenionych kompetencjach miękkich i nastawionych na nawiązanie długofalowej współpracy.”

Dariusz Pusz

“Zleceniobiorca wykazał się aktualną wiedzą ekspercką, znajomością branży i kreatywnym podejściem. Wielkim atutem Human Focus są wysokie standardy współpracy i bardzo proaktywna postawa w pracy z klientem.”

Jacek Węsierski

“Współpraca przebiega nadzwyczaj rzeczowo i profesjonalnie, a zlecenia realizowane są z pełnym zaangażowaniem ze strony Human Focus. Przy doborze kandydatów firma uwzględnia nasze potrzeby i specyfikę naszej branży.”

Mirosław Horbacz

“Pragniemy podkreślić pełen profesjonalizm i bardzo sprzyjającą atmosferę współpracy. Zlecone przez nas usługi doradcze i rekrutacyjne zostały wykonane merytorycznie i z dbałością. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczas pozyskanych pracowników.”

Małgorzata Bogumił

“To firma zorientowana na Klienta i elastyczna w działaniu, wyróżniająca się łatwością kontaktu i dobrą komunikacją. Human Focus udało się pozyskać do naszego zespołu wykwalifikowanych pracowników o kluczowych dla nas kompetencjach.”

Dominik Popiel

“To co jest dla nas bardzo ważne – jesteśmy traktowani wyjątkowo. Nie otrzymujemy rozwiązań sztampowych. Proponowane nam rozwiązania są skrojone pod naszą specyfikę i potrzeby. Rekomendujemy firmę jako solidnego partnera biznesowego.”