Praca dla Biegacza

biegnący po piasku mężczyczna, turkusowe niebo, horyzont

 

Praca Dla Biegacza

 

31 października 2019 wystartowaliśmy z ekscytującym projektem, jakim jest Praca Dla Biegacza! To dynamicznie rosnąca inicjatywa networkingowa integrująca pasjonatów biegania wokół tematów zawodowych. Tym bardziej istotna, że firm przyjaznych biegaczom jest w Polsce coraz więcej.

Zaczęliśmy od aktywności na Facebooku poprzez fanpage pracadlabiegacza.pl oraz grupę: Praca Dla Biegacza.

21 Stycznia 2020 pojawiliśmy się także na LinkedIn – zakładając stronę marki pracadlabiegacza.pl oraz grupę: Praca Dla Biegacza.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy!!!

Cytat: największe bogactwo to robienie tego, co kochasz - Colin P. SissinCel projektu

Celem projektu Praca Dla Biegacza jest wymiana informacji dotyczących życia zawodowego biegaczy. To przestrzeń, w której można znaleźć przyjazne biegaczom firmy, ciekawe oferty pracy oraz uzyskać dostęp do potencjalnych pracowników.

Geneza

Pomysł na projekt zrodził się w głowie biegacza amatora, który zawodowo zajmuje się rynkiem pracy, a na co dzień przewodzi firmie Human Focus. Zauważył on, że środowisko potrzebuje przestrzeni do wymiany informacji na temat życia zawodowego i możliwości rozwoju w tym obszarze. Bieganie to często element większej zmiany życiowej. Wielu biegaczy skrycie marzy o zmianie pracy, inni natomiast prowadzą własne biznesy lub pracują w firmach, które borykają się z trudnościami z pozyskaniem odpowiednich kandydatów. Wykorzystajmy tę siłę do budowania zespołów, które oprócz wspólnych celów zawodowych, łączy ta sama pasja.

Kim są biegacze?

Biegacze charakteryzują się wieloma pozytywnymi cechami, takimi jak wytrwałość, upór w dążeniu do celu, systematyczność, determinacja, umiejętność planowania. Te cechy, w połączeniu z twardymi kompetencjami i endorfinami, mogą uczynić z nich cennych i oddanych pracowników. Jeśli biegacz będzie mógł wykonywać pracę, którą lubi, dającą możliwość łączenia życia zawodowego z pasją do biegania – z pewnością doda swojemu zespołowi skrzydeł!

Kim są firmy przyjazne biegaczom?

To firmy zatrudniające rozbiegane osoby, zespoły, a często przedsiębiorstwa prowadzone przez pasjonatów biegania. Wsparcie biegaczy ma różne formy – czasem jest to po prostu codzienna elastyczność umożliwiająca trenowanie czy udział w zawodach. To także promowanie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Innym razem dofinansowanie udziału w imprezach biegowych, czy sponsorowanie eventów biegowych. Każdy biegacz amator doceni to wsparcie!

_______________________________

Artykuły Jarka Cieśli:

_______________________________

Znajdź nas:

Witryna internetowa

Facebook

LinkedIn

_______________________________

Powrót

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.