Praca dla Biegacza

Praca Dla Biegacza

 

Praca Dla Biegacza

Projekt, którego częścią jest portal www.PracaDlaBiegacza.pl stworzony został w Human Focus. Naszym celem jest integracja środowiska biegaczy wokół tematów zawodowych oraz uczestnictwo w projekcie pracodawców. W Polsce amatorsko biega 4 do 6 mln osób (w zależności od źródła), które łączy wiele wspólnych cech, w tym pasja do biegania. To grupa, która ze względu na cechy osobowe jest pożądane przez pracodawców.

Human Focus

Znajdź nas:

Portal

Facebook

LinkedIn

_______________________________

Kim są firmy przyjazne biegaczom?

To firmy zatrudniające rozbiegane osoby, zespoły, a często przedsiębiorstwa prowadzone przez pasjonatów biegania. Wsparcie biegaczy ma różne formy – czasem jest to po prostu codzienna elastyczność umożliwiająca trenowanie czy udział w zawodach. To także promowanie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Innym razem dofinansowanie udziału w imprezach biegowych, czy sponsorowanie eventów biegowych. Każdy biegacz amator doceni to wsparcie!

Zapraszamy do współpracy firmy

Human Focus

Cytat: największe bogactwo to robienie tego, co kochasz - Colin P. Sissin

Geneza

Pomysł na projekt zrodził się w głowie biegacza amatora, który zawodowo zajmuje się rynkiem pracy, a na co dzień przewodzi firmie Human Focus. Zauważył on, że środowisko potrzebuje przestrzeni do wymiany informacji na temat życia zawodowego i możliwości rozwoju w tym obszarze. Bieganie to często element większej zmiany życiowej. Wielu biegaczy skrycie marzy o zmianie pracy, inni natomiast prowadzą własne biznesy lub pracują w firmach, które borykają się z trudnościami z pozyskaniem odpowiednich kandydatów. Wykorzystajmy tę siłę do budowania zespołów, które oprócz wspólnych celów zawodowych, łączy ta sama pasja.

Historia

31 października 2019 wystartowaliśmy z ekscytującym projektem, jakim jest Praca Dla Biegacza! To dynamicznie rosnąca inicjatywa networkingowa integrująca pasjonatów biegania wokół tematów zawodowych. Tym bardziej istotna, że firm przyjaznych biegaczom jest w Polsce coraz więcej.

Zaczęliśmy od aktywności na Facebooku poprzez fanpage pracadlabiegacza.pl oraz grupę: Praca Dla Biegacza. W Styczniu 2020 pojawiliśmy się także na LinkedIn – zakładając stronę marki pracadlabiegacza.pl

Portal  www.PracaDlaBiegacza.pl uruchomiliśmy w maju 2020.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy!!!

_______________________________

Artykuły Jarka Cieśli:

_______________________________

 

Powrót

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.